Leestijd: 1 minuut.
Nieuws
ADE 2016: Grammy-winnaar, hitmachine en dj-pioneer naar de Sugarfactory
Door Timo Kragting op vrijdag 7 oktober 2016
Een opvallende naam deze ADE is DJ Jazzy Jeff. Voor wie hem kent hoef ik niet uit te leggen waarom het bijzonder is dat hij op 21 oktober de Sugar Factory van tunes voorziet. Voor wie hem niet denkt te kennen, je kent hem. Er staat namelijk nogal wat op zijn CV. Als één van de eerste DJ’s op aarde heeft hij al aardig wat hitjes en underground classics deze wereld in geslingerd. De muziek die hij maakte met niemand minder dan Fresh Prince of Bel-Air (bekend van o.a. Summertime, Getting Jiggy with it) maakte hem de allereerste hiphop artiest die een Grammy won.
Maar dat is uiteindelijk niet waar deze showcase om draait, het zijn namelijk de dj-skills van DJ Jazzy Jeff die zalen vullen. Met zijn jarenlange ervaring weet hij menig concertzaal op z’n kop te draaien. Bovendien is hij al meerdere malen jurylid geweest bij de befaamde Red Bull Thre3style dj-competitie.
Op de vrijdag van ADE wordt hij bijgestaan door Kenny Dope. Kenny, is de helft van het dj-duo Masters at Work en ook hij werd ooit genomineerd voor een Grammy award. Met een mix van house, hiphop en latin wist hij wereldwijd snel uit te groeien tot een populaire act. Zijn sets zijn een tripje langs tal van genres en eindigt altijd met de handen in de lucht.
Verwacht een avond vol classics, waar de dj-skills je om de oren vliegen. MN2S Presents: DJ Jazzy Jeff & Kenny Dope valt op en is zeker de moeite waard om een kijkje te gaan nemen.
Er zijn nog een aantal tickets beschikbaar:
Tickets: https://www.sugarfactory.nl/event/ade-mn2s-presents-dj-jazzy-jeff/tickets/943/
Event: https://www.facebook.com/events/155239834921237/